Dodany: 2012-06-29 08:30:47

Anatomia prawdyserial Anatomia Prawdy , mimo, że jest to serial, który w teorii opowiada o medycynie sądowej, o tym, jak ciężko jest znaleźć sprawę zabójstw, podobnie jak wiele filmów, ale ten jest wyjątkowy.

 

serial Anatomia Prawdy to serial opowiadający historię konkretnej kobiety, doktor, która w wyniku wypadku nie może już wykonywać swojego zawodu czynnie, a więc włączona zostaje do ekipy badającej sprawy zabójstw. Jej pomoc w takiej ekipie i jej rola, to głównie dochodzenie prawdy dzięki temu, co daje jej nauka i to w jaki sposób jako doktor sądowy może zdziałać. Serialowa pani doktor nie działa jednak książkowo, znajduje inne sposoby, które jednak zazwyczaj okazują się być trafne.

 

Serial anatomia prawdy opowiada również historię jej samej, lekarki, która zmaga się oprócz tego wszystkiego z własnymi słabościami i problemami prywatnymi. Serial jest ciekawy, merytorycznie poprawny i często bardzo dobrze wyprodukowany, dzięki czemu odcinki wydają się być naprawdę za krótkie, widzowie bowiem tak szybko wciągają się w przedstawianą w serialu opowieść, sprawę, którą należny wraz z panią doktor rozwiązać. serial Anatomia Prawdy to serial, którego nie sposób jest się pozbyć z pamięci, jeśli zaczęliśmy oglądać sezon, z pewnością skończymy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anatomia prawdy
Nick: