Dodany: 2012-06-29 08:39:45

Prywatna PraktykaKiedy ogromny świat cię przeraża, kiedy twoje życie zawodowe i prywatne przestaje się układać, każdy stara się szukać rozwiązania, które pomoże wyzbyć się negatywnych emocji. Takim czymś, dla bohaterki w serialu, którym jest serial Prywatna Praktyka jest ucieczka do mniejszego miasta i wejście w spółkę z przyjaciółką prowadzącą gabinet lekarski.

 

Nasz główna bohaterka znana jest już widzom z innego serialu amerykańskiego, w którym grała lekarza dużego szpital, tu jest niejako kontynuacją, pokazane jest jej życie po ucieczce z miejsca gdzie wszystko już się dla niej skończyło. serial Prywatna Praktyka to kolejny już serial o tematyce medycznej z tą jednak różnicą, że serial prywatna praktyka może być nieco bardziej przypominający serial doktor z alpejskiej wioski, gdzie znacznie mniej się dziej, atmosfera i tempo pracy jest inne, a przy tym wszystkim serialowa bohaterka jest znana z tego, że pracowała już w dużym szpitalu.

 

serial Prywatna Praktyka to serial, który ma za zadanie wciągnąć widza w nieco inny wymiar tego, czym są seriale o tematyce medycznej. Serial prywatna praktyka pokazuje więc jak się zmienia wszystko kiedy człowiek zmienia otoczenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prywatna Praktyka
Nick: