Dodany: 2012-06-29 09:10:00

ShamelessOpowieść o śmiesznej rodzince, której zasady są proste. Ojciec – pijak, najstarsza córka – w rol matki i jej rodzeństwo, niesforne, liczne i bardzo problemowe.

 

serial Shameless to serial opowiadający o patologicznej rodzince, której głową jest wiecznie pijany ojciec, który stał się nie do życia po stracie swojej żony. W związku z tym, że jego najstarsza córka nie może patrzeć na to, jak wygląda życie bez matki, postanawia sama wziąć się w garść i stać się głową rodziny. serial Shameless to masa zabawnych, nieprzewidywalnych sytuacji, które wynikają z tego, jak specyficzną jest rodzinka, o której jest serial.

 

serial Shameless jest innym serialem, niż te, do których przywykliśmy i choć o szczycie serialowego pomysłu nie można tu mówić to mimo wszystko serial doskonale spisuje się jako serial zabawny, ciekawy, taki, który nie tylko wciąga, ale sprawia, że bawimy się przy nim i nie musimy myśleć. Zasiadamy przed tv i się relaksujemy. Jeśli tego typu seriale Cię interesują warto jest obejrzeć ten serial..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Shameless
Nick: