Dodany: 2012-06-29 09:23:57

Mentalistaserial Mentalista to serial, który podbił serca przede wszystkim wymagających widzów. Serial mentalista to serial, który zdobył na tyle dużo pozytywnych ocen, że po prostu trzeba go zobaczyć.

 

serial Mentalista to serial opowiadający historii człowieka, który jest niezwykle inteligentny i ma zdolności psychologiczne przenikania i trafiania do człowieka. Te swoje umiejętności do pewnego czasu wykorzystywał po to by się bogacić, często oszukując ludzi i korzystając ze swoim zdolności. Jednak kiedy spotyka go osobista tragedia rodzinna nasz główny bohater postanawia współtworzyć grupę agentów zwalczających przestępczość i staje się ich specjalistą, który nie tylko starannie wykorzystuje swoje umiejętności, ale równocześnie szuka pokuty i spełnienia dla siebie jako człowieka.

 

serial Mentalista to serial opowiadający o kryminalnych zagadkach z nieco innej perspektywy, z perspektywy kogoś, kto z takim światem spotyka się po raz pierwszy i nie wie, czym taki świat jest, wie za to, że on i jego umiejętności są do tego potrzebne i będzie potrafił dzięki nim na nowo odnaleźć siebie i pomóc temu, komu się jeszcze da. Serial mentalista zasługuje na uwagę – polecamy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mentalista
Nick: