Dodany: 2012-06-29 09:47:46

Bananowy Doktorserial Bananowy Doktor to serial, który nie tylko może bawić do łez, ale jest kolejnym przykładem serialu, który początkowo był niepozorny, a mimo to zyskał masę fanów, zwłaszcza w USA.

 

serial Bananowy Doktor to serial jak sama nazwa mówi o doktorze, który jednak swoją karierę raczej będzie musiał zakończyć po tym, jak w wyniku wypadku nie jest w stanie pomóc bogaczowi, który był bardzo ważną szychą. Przez to zostaje on wydalony, a dodatkowo sypie mu się rodzina i życie prywatne. Na ratunek przychodzi jednak jego brat – najbliższy przyjaciel, który zabiera go na wakacje w ciekawe miejsce, dzięki temu na chwilę zapomina o tym, co złego go spotkało.

 

W tym czasie w kurorcie ratuje jedną z pensjonariuszek, dzięki czemu zyskuje miano bohatera i od tego momentu chcą się u niego leczyć biedni i bogaci, w pięknej scenerii i niemal jak na wakacjach. serial Bananowy Doktor to jak mówią niektórzy serial o niczym, jednak bardzo atrakcyjny a co ważne również serial, przy którym można się zrelaksować i dobrze bawić, a przecież to o to chodzi w dobrych serialach?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bananowy Doktor
Nick: