Dodany: 2012-06-29 09:54:06

Spartakus: Bogowie arenyKrew i piach to niejako coś więcej, rozwinięcie tego, czym jest serial Spartakus: Bogowie areny. Serial spartakus bogowie areny opowiada historię szkoły gladiatorów, która dopiero powstaje, jeszcze nie ma na nią większego pomysłu gospodarza, jednak jest gladiator, który doskonale sprawdzi się jako atrakcja dla tych, którzy będą chcieli zapłacić za oglądanie krwawej, zaciętej walki na arenie.

 

serial Spartakus: Bogowie areny to serial, który jest pełen krwi, zaciętości, nagości, seksu, wymagań, pięknych kobiet i mężczyzn, utraty wartości i poświęcenia, ale także pieniędzy, które grają pierwsze skrzypce. serial Spartakus: Bogowie areny to serial, który nie może przejść bez echa, to serial, który zasługuje na obejrzenie, zwłaszcza, że serial ma zaledwie 6 odcinków. Jak powstała szkoła, w której walczyć będzie spartakus?

 

Jak poradzić sobie z tymi żadnymi krwi bogaczami i jak znaleźć chętnych do tego, by zginąć dla atrakcji? Na takie pytania przez cały serial odpowiedzi szukał będzie gospodarz szkoły gladiatorów. To właśnie on poprzez krwawe walki ze swojego domu uczyni miejsce przeklęte..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spartakus: Bogowie areny
Nick: