Dodany: 2012-07-11 12:39:20

 

KronikaFilm kronika to przedstawiciel popularnego już rodzaju fantastyczno-przygodowego. Film kronika pokazuje jak trójka niczego nieświadomych przyjaciół nagle zostaje obdarowana mocą, umiejętnościami, które nie tylko są bardzo cenne, ale mogą zmienić świat i to, co złe na świecie.

 

Jednak film Kronika to również opowieść o tym jak nieprzygotowani do tego przyjaciele z początku nie wiedzą, jak mają radzić sobie z tym darem jaki otrzymali. seriale online tego typu już istnieją, a więc teraz pora na film. Film kronika pokazuje przygody osób, które zostają wybrane, czy dadzą sobie radę poradzić z tym, co przygotował dla nich los, czy będą prawdziwymi obrońcami świata, bohaterami, czy staną na wysokości zadania?

 

To właśnie takie opowieści są najbardziej interesujące nie tylko ze względu na to, co mają do zaoferowania, ale również ze względu na to, czego oczekujemy od tego typu filmów i seriali. Film , podobnie jak inne z tej serii przygodow-fantastycznych to coś, w co ciężko uwierzyć, jednak to coś, co warto jest obejrzeć, choćby po to by oderwać się od codzienności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kronika
Nick: