Dodany: 2019-02-04 08:21:52

 

LoosiesCiekawa opowieść o tym jak stajemy przed wyborem, który nie do końca jest oczywisty i który nie do końca musi być dla nas łatwy, gdyż niezależnie od tego, co wybierzemy okaże się, że coś zyskujemy , a coś tracimy.

 

Tak jest właśnie w filmie, którym jest Loosies. Film loosies to film opowiadający historię ciekawego świata kieszonkowca, który żyje z tego, w czym jest najlepszy, jest przebiegły i nie do złapania, jest idealny w swojej branży. Dlatego też, kiedy na jego drodze pojawia się kobieta, którą wcześniej w swoim życiu już spotkał i oświadcza mu, że jest w ciąży, a dziecko jest jego, jego świat się załamuje, bo nie wie, co ma dalej zrobić.

 

Czy wybrać dotychczasowe życie wolnego i niezależnego złodzieja, czy też stać się nagle odpowiedzialnym za rodzinę, która powstaje. film Loosies to również doskonała fabuła na seriale online, być może więc niebawem doczekamy się czegoś podobnego. Zwłaszcza, że jego przygody, śledzi się w filmie z ogromną chęcią, a więc serial, mógłby być strzałem w dziesiątkę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Loosies
Nick: