Dodany: 2012-07-11 13:32:56

 

Gniew tytanówWspaniała opowieść o strzałochwytnych bogach, jednak ubrana w nowoczesność i akcję – czyli wszystko to, co kocha widz najbardziej. Mowa o filmie jakim jest film – gniew tytanów. Film gniew tytanów to film opowiadający historię odpoczywającego już po wcześniejszej wojnie w podziemiach – syna Zeusa, Perseusza.

 

Wiedzie on spokojne życie do czasu, kiedy okazuje się, że jego ojciec jest w niebezpieczeństwie, odwrócili się od niego jego wcześniejsi sprzymierzeńcy i po raz kolejny Perseusz jest zmuszony walczyć z niebezpiecznymi tytanami, którzy nie tylko są silni, ale i maja ogromne wsparcie. film Gniew tytanów to opowieść o kolejnej ciężkiej podróży Perseusza, który w obronie ojca i porządku na ziemi, wyrusza i stara się zmierzyć z tym, co przygotował dla niego los.

 

seriale online w tej tematyce nie umywają się do filmu, który oprócz efektów specjalnych ma dla widza nieco bardziej zagmatwana fabułę, która sprawia, że film jest taki, jaki widz kocha najbardziej – nieprzewidywalny, aż do samego końca. Film gniew tytanów jest więc czymś, co każdy bez względu na to jakie rodzaje filmów lubi powinien obejrzeć, choćby z racji tego, że jest to film w nieco innym, niż ten do którego przywykliśmy, kontekście.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gniew tytanów
Nick: