Dodany: 2012-07-11 13:42:16

 

Trzy metry nad niebemOpowieść jaką jest film trzy metry nad niebem to znacznie więcej niż tylko opowieść o miłości, która potrafi zmienić wszystko, zwłaszcza tych, którzy są zagmatwani w związek.

 

Film trzy metry nad niebem to opowieść o młodej parze, dwóch osobach, które poznają się i zakochują mimo, że są zupełnie różne, różnią się niemal w każdym calu i mimo, że wszyscy się temu dziwią, doskonale się dogadują i zmieniają. Dziewczyna dorasta, a chłopak z lekkoducha, dla którego wcześniej liczyła się tylko siłownia i motocykle, zmienia się w chłopaka odpowiedzialnego i kochającego.

 

Film trzy metry nad niebem to film opowiadający historię , która ma nas uczyć, ale nie tylko. film Trzy metry nas niebem , w którym jest tajemnica, która w pewnym momencie zostaje wyjawiona. seriale online o miłości nastolatków nie mają nic wspólnego z tym, o czym mowa w filmie, który tu opisujemy. Film ten podoba się nie tylko tym, którzy kochają dobre kino romantyczne, ale i dla tych, którzy lubią dobre filmy przygodowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Trzy metry nad niebem
Nick: