Dodany: 2012-07-11 13:47:18

 

RzeźJeden z najgłośniejszych filmów ostatnich lat. Film rzeź Romana Polańskiego to z pozoru łatwa historia dwóch par, małżeństw, które spotykają się pewnego dnia z powodu kłótni i bójki ich dzieci.

 

Film rzeź opowiada historię tego , jak bardzo ludzie się różnią, jak bardzo proces komunikacji może być zaburzony przez rożnego rodzaju aspekty psychologiczne. film Rzeź pokazuje jak ukryte pod grubą warstwą pozorów są prawdziwe ludzkie emocje, które nie tylko pojawiają się najczęściej w nieodpowiednim momencie, ale również w nieodpowiednim połączeniu.

 

Film jest swego rodzaju zabawa reżysera, który pokazuje nas samych, nasze słabości i nasz proces komunikowania się wzajemnie ze sobą, nawet jeśli wydaje nam się , że z kimś nie damy rady się skomunikować, z czasem to robimy, a wszystko to okazuje się być komedią, jeśli ktoś patrzy na tot zupełnie z boku, obserwuje to i co ważne stara się zrozumieć. seriale online, które opowiadają o życiu Amerykanów nigdy tak dosłownie nie pokazały walki mentalności z mentalnością, co bardzo często spotkać można w tak wielokulturowym, ale i podzielonym kraju, który nie potrafi budować społeczeństwa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rzeź
Nick: