Dodany: 2013-04-09 12:12:54

 

Hansel i Gretel: Łowcy czarownicFilmy online to często kino akcji połączone z innymi gatunkami, można tu mówić o mieszankach gatunkowych. Większość tego co zawiera sie w filmy online to właśnie tego rodzaju mieszanki. W filmy online nie brakuje róznego rodzaju mieszanek gatunkowych.

 

Taką właśnie jest film Hansel i Gretel: Łowcy czarownic , bohaterowie filmu to kobieta i mężczyzna jej brat, którzy zajmują sie łowieniem czarownic. Taką mają profesję, kiedyś w dzieciństwie prawie zostały zjedzone przez czarownicę i to traumatyczne przeżycie ukształtowało ich poglądy na życie i świat już w tak młodym wieku. Wpłynęło to na nich bardzo pozytywnie w tym sensie, że postanowili wziąć los w swoje ręce.

 

Fabuła film Hansel i Gretel: Łowcy czarownic nieco zaczyna odbiegać od tematu polowania na czarownice dzieje się to za sprawą tego, iz ktoś inny zaczyna zagrażać dzieciom. Bohaterowie, mściciele z filmu muszą sie zająć tymi stworami, mają na swoim wyposażeniu wielki arsenał broni, któy jest wykorzystywany do walki z przeciwinikami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
Nick: