Dodany: 2013-04-09 12:29:05

 

PokłosieFilmy online to kino dla każdego. Lokalna tematyka jest domeną niektórych rodzajów kina między innymi kino polskie jest pełne tego typu sentymentalnych obrazów. Traktują one o dramatycznych wydarzeniach jakie mogą się zdarzyć wszędzie także w bogatych krajach wysokorozwiniętych.

 

Ich historia i koleje losu mogą być bardzo nieprzewidywalne. O tajemnicach skrywanych przed laty mówi wiele dramatów lokalnego kina między innymi film Pokłosie. Jego akcja jest napięta i zdeterminowana dwóch braci mieszkających w jednej wsi postanawia wyjaśnić zagadkę z przeszłości. Prowadzi ich to do konfliktu z miejscową ludnością, owy konflikt przeradza się w małą wojnę.

 

Może się to wszystko źle dla nich skończyć. Dramat ten porusza kwestie etniczne i społeczne typowe dla naszego kraju. Dla obcokrajowców jest to obraz niezrozumiały lub zbyt niejednoznaczny, ale to jest siłą kina lokalnego i dramatycznego zarazem. Obraz film Pokłosie jest rewelacyjny i dobry stanowi prawdziwą siłę polskiej kinematografii to rzadkie kino i wyjątkowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pokłosie
Nick: