Dodany: 2013-04-09 12:35:05

 

Ostatni egzorcyzm. Część 2Filmy online i horrory to wyrazy bardzo bliskoznaczne. Wiele horrorów bardzo dobrze sprzedaje się w filmy online. Zdecydowana większość z tego co pojawia się w filmy online to horrory powyżej średniej. Cieszą publikę na całym świecie a raczej straszą i to bardzo dobrze i mocno.

 

Akcja film Ostatni egzorcyzm. Część 2. zaczyna się w momencie w którym dziewczyna budzi się i ma amnezie nie pamięta co się działo i co robiła. Pamięć ją zawodzi nagle wydarzenia z przeszłości dają o sobie znać w najgorszym możliwym momencie zła moc zamknięta w dziewczynie nagle się odzywa do niej i opętuje ją. Koszmar jakich mało, rodzina nie wie co dzieje się z dziewczyną po kolei postanawiają zatrudniać coraz to inne osoby do uwolnienia ciała dziewczyny od demona.

 

Wszystko po kolei zawodzi trzeba sięgać po coraz cięższe środki perswazji i nacisku na zło jakie tkwi w dziewczynie. Nie wiadomo jakie efekty to przyniesie, ale jak wiadomo film musi się skończyć dobrze już nawet idealnie zło jakie w niej było odchodzi bez pamięci o jej przeżyciach i tym co się z nią działo opowiada właśnie film Ostatni egzorcyzm. Część 2..Dodaj nowy komentarz do artykułu Ostatni egzorcyzm. Część 2
Nick: