Dodany: 2013-04-09 14:31:05

 

LikwidatorFilmy online i Arnold Schwarzeneger to coś co do siebie bardzo pasuje. Postaci kreowane przez największego mięśniaka wśród aktorów były bohaterami większości filmy online w gatunku filmów akcji.

 

To co rozgrywa się w filmy online z jego udziałem to arcydzieło kina akcji. Większość z tego co trafia do szerokiego odbiorcy to informacje o tym jak radzi sobie Arnold z bandytami. Jego umiejętności są niesamowite mimo upływu lat co widać w film Likwidator. Fabuła jest następująca boss narkotykowy ucieka z konwoju i zmierza do Meksyku po drodze czego jeszcze nie wie czeka na niego szeryf i jego grupka pomocników. To starcie dla osób o bardzo mocnych nerwach i silnej psychice sam ekran może nie wytrzymać tego ciężaru. Napór akcji rozrywa na strzępy ekrany telewizorów.

 

To typowa strzelanina jakiej od dawna nie było, film traci trochę na wymowie z tej racji, że nie jest doskonale dopracowany i główny aktor już się zestarzał przez co nie jest tak samo wiarygodny jak kiedyś. Wszystko przemija w film Likwidator widać to jak na dłoni.Dodaj nowy komentarz do artykułu Likwidator
Nick: