Dodany: 2013-04-09 14:57:04

 

Triszna. Pragnienie miłościRomanse to gatunek szczególny w kinie, filmy online pełne są ich. Większość romansów im bardziej tragiczna tym lepsza taka panuje zasada w tych produkcjach co widać po tym co znajduje się w filmy online.

 

Zdecydowana większość filmy online to kino mało romantyczne choć zdarzają się wyjątki. W film Triszna. Pragnienie miłości widzimy jak nawiązuje się romans w Indiach i to mezalians jakich mało. Jego fabuła jest następująca biedna hinduska dziewczyna ze wsi poznaje pewnego wspaniałego dnia młodego bogatego hindusa. Łączy ich miłość, chłopak stara się oczarować dziewczynę i zrobić na niej najlepsze wrażenie.

 

Ku ich nieszczęściu udaje mu się to bardzo szybko i sprawnie. Niestety w Indiach tego typu kwestie są ciągle problematyczne i traumatyczne. Powodują wiele kłopotów i problemów czy to społecznego zgorszenia czy oburzenia ogólnego. Para nie ma łatwego życia, musi zmagać się z publiką, która nie jest im specjalnie przychylna co kończy się tragicznie i taki jest finał film Triszna. Pragnienie miłości.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Triszna. Pragnienie miłości
Nick: