Dodany: 2013-05-08 13:17:41
 

ArrowSeriale online o superbohaterach to zawsze bardzo nośny temat choćby serial był bardzo nudny i kiepski to zawsze można liczyć na rzesze fanów jakie zasiądą ze zwykłej ciekawości po to tylko by zobaczyć jak wyglądają ich ulubieni bohaterowie na ekranie.

 

Wiele postaci komiksowych miało już seriale online opowiadające o nich największy dorobek bohaterów ma oczywiście DC comics. Bohaterem głównym serialu serial Arrow jest zielona strzała w czasach współczesnych, najpierw główny bohater zaginął wskutek katastrofy lotniczej i przez pięć lat zanim go odnaleziono musiał sobie sam radzić bez dostępu do dobrodziejstw cywilizacji. Z racji, że bohater serial Arrow to bogaty chłopak musiało to być dla niego trudne.

 

Na samym początku serial Arrow bohater wraca do domu i musi pojednać się z bliskimi, wraca do dawnego stylu życia zwykłego bogatego podrywacza. Coś się jednak zmieniło i to na trwałe mianowicie w nocy nie jest on już bogaczem a właśnie czołowym mścicielem o którym tak naprawdę opowiada serial Arrow . Akcja serial Arrow jest bardzo dobra i wciągająca, przeciwności jakie bohater stawia czoła są niesamowite.Dodaj nowy komentarz do artykułu Arrow
Nick: