Dodany: 2013-05-08 13:29:35

 

Jak poznałem waszą matkęSeriale online o przyjaźni to coś bardzo przyziemnego kiedy za robienie tego biorą się mistrzowie z Amerykańskiej stolicy śmiechu. W gwiazdorskiej obsadzie trudno jest pokazać to co najważniejsze, mimo wszystko i tak co roku powstaje przynajmniej jeden nowy, który dochodzi do seriale online.

 

I jak zwykle są to produkcje przechodzące bez echa koło masy podobnych co czyni je anonimowymi. Jednym z wyjątków jest na pewno serial Jak poznałem waszą matkę . To w zasadzie ten sam model co zawsze tym razem jednak pokazany w innej obsadzie i w nieco inny sposób. Pomysł nieco zmodyfikowany i wykonanie inne, ale i tak serial Jak poznałem waszą matkę ma małe szanse przejść do historii seriali światowych. Dzieje się tak dlatego, że nie są to produkcje innowacyjne i powielają schematy przez co ich pięć minut skończy się szybko.

 

Fabuła serial Jak poznałem waszą matkę opiera się na poszukiwaniu miłości życia przez głównego bohatera pomagają mu w tym przyjaciele była dziewczyna i kolega oraz para. Relacje ich łączące są patologiczne i nienormalne, ale i tak wyglądają na bardzo dobre, bo ludzie chętni na nie patrzą. Lubią oglądać tego typu więzi przypomina im to ich życie taki jest serial Jak poznałem waszą matkę .Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak poznałem waszą matkę
Nick: