Dodany: 2013-05-08 13:32:36

 

Beauty and the BeastIntrygi i spekulacje to mocna strona seriale online. To jeden z powodów dla których seriale online są chętnie oglądane przez większość osób. Mało kto by się dziś spodziewał małego pomieszania stylów jakie zostało zafundowane w serial Beauty and the Beast.

 

Tutaj mamy do czynienia z panią detektyw, która w młodości straciła matkę wskutek ataku bandytów, jej jednak nic się nie stało mimo iż była w miejscu zbrodni. Uratował ją ktoś o kim ona do dziś nie ma żadnego pojęcia po upływie 10 lat postanawia jednak odkryć tajemnicę. Owa tajemnica jest jednym z motywów przewodnich serial Beauty and the Beast, pani detektyw po latach współpracuje z inna detektyw po to by dowiedzieć się kim był ten ktoś.

 

Bohaterkom serial Beauty and the Beast udaje się dowiedzieć, że był to pewien lekarz ukrywający się już od wielu lat. Dlaczego się ukrywa to tłumaczy drugi człon nazwy serial Beauty and the Beast, czyli bestia. Po zmroku w niektórych okolicznościach zamienia się on w bestię i kierują nim dzikie zmysły.Dodaj nowy komentarz do artykułu Beauty and the Beast
Nick: