Dodany: 2013-05-08 13:38:12

 

RevengeSeriale online to też opowieści o tym jak wydarzenia z przeszłości mogą oddziaływać na nas dzisiaj. I jak motywy z przeszłości mogą źle wpływać na nas w dzisiejszej dobie jak mogą kształtować naszą przyszłość niewiele seriale online poważnie podchodzi do tej tematyki.

 

Akcja serial Revenge jest bardzo wciągająca na pierwszy plan wysuwa się dziewczyna z przeszłości. Jej ojciec wiele lat temu został niesłusznie oskarżony i skazany przed laty. Córka żyje i planuje jedno-zemstę i po to wraca do dawnych stron by doprowadzić do unicestwienia wrogów ojca taka jest fabuła serial Revenge. Motyw przewodni serial Revenge jest bardzo napięty i stary jak świat na pewno w niejednym filmie lub serialu można coś takiego znaleźć.

 

Tu wątek ten jest główny w innych jest wątkiem czysto pobocznym. Sprawia to, że serial Revenge nie jest wyjątkowy raczej mocno powtarzalny i nudny, aż mdły momentami i nie przyciągający uwagi u szerokiej publiczności. Większość widzów seriale online wie jak należy postępować w życiu i postawa z serialu Zemsta nie jest wyjątkowa ani pociągająca.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Revenge
Nick: