Dodany: 2013-05-08 14:11:25

 

KościDetektywi w seriale online to postaci najchętniej oglądane na świecie. Z ich udziałem kręci się najwięcej seriale online wynika to przede wszystkim z podejścia do tematu jakim jest praca detektywów.

 

Dosyć dziwne połączenie widzimy w serial Kości tutaj główna bohaterka jest jednocześnie patologiem od kości i detektywem niezbędnym na każdym miejscu zbrodni. Jej obecność potrafi rozwiązać kłopoty i rozwiązać problemy jakie pojawiają się w przypadku zabójstw, kto by pomyślał, że na podstawie śladów na czaszce można złapać przestępcę. To niesamowita imaginacja wręcz absurdalna, ale serial Kości i tak zbiera swoją publiczność i to bardzo obszerną.

 

Dzięki niej można zdziałać bardzo wiele w tym i innym temacie. Stało się to możliwe dzięki niesamowitym sposobom pokazania śledztwa i pracy pani patolog. Jej praca jest bardzo czysta i schludna co wręcz nie mieści się w głowie każdemu kto ma cokolwiek wspólnego z wyobraźnią czy realizmem pracy patologów, ale serial Kości to coś więcej. Pojawia się też wątek miłosny między panią patolog a detektywem jej partnerem dochodzi do zawiązania emocjonalnych więzi.serial Kości warto zobaczyć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kości
Nick: