Dodany: 2013-05-08 14:26:27

 

Teoria wielkiego podrywuSeriale obyczajowe to już przeszłość. Teraz żeby obyczajowe seriale online się sprzedawały potrzebny jest jakiś inny pomysł. Na taki na pewno wpadli twórcy serial Teoria wielkiego podrywu mamy tam czterech studentów fizyki i to bardzo dobrych studentów fizyki najlepszych z najlepszych.

 

Mieszkają razem na stancji i obok nich mieszka piękna dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie ich wszystkich. Jednak każdy z nich buduje po swojemu relacje z kobietami na swój sposób. Każdy z bohaterów v jest nieco inny i ma inne relacje oraz kłopoty z kobietami. Ponadto z serial Teoria wielkiego podrywu można wie wiele dowiedzieć o kosmosie przede wszystkim z punktu widzenia fizyki.

 

Wynika to przede wszystkim z tego, że co jakiś czas w każdym odcinku pojawiają się wstawki odnośnie fizyki i budowy kosmosu. To takie przerywniki wstawiane z racji tego, że to co przytrafia się w życiu czterech jajogłowych jest przez nich porównywane do zjawisk zachodzących w kosmosie lub fizyce. To ciekawa odmiana jakiej brakuje w innych serialach a serial Teoria wielkiego podrywu to ma.Dodaj nowy komentarz do artykułu Teoria wielkiego podrywu
Nick: