Dodany: 2013-05-24 11:51:12

 

Now Is GoodFilmy 3 d online które mają za zadanie wyciskać łzy jest przeważnie pełen wzruszeń i emocji. Mnóstwo pozycji grających nam na emocjach to wyjątkowe filmy 3d pod tym względem, że łączy w sobie kilka gatunków fabularnych i stylów.

 

Przeważnie dobry film online z miłością w tle ma też elementy melodramatu i dramatu plus komedię i odrobinę humoru takie filmy online hd sprzedają się zdecydowanie najlepiej.

W film Now Is Good widzimy jak młoda dziewczyna staje w obliczu ostateczności jednej jedynej. Ma białaczkę i masę rzeczy do spełnienia przed śmiercią. Z dnia na dzień czasu coraz mniej a marzenia coraz bardziej śmiałe. Jak je zrealizować? Ma liście są narkotyki, miłość, seks.

 

W ciągu jednego dnia poznaje nowego sąsiada w którym się zakochuje i postanawia z nim stracić dziewictwo. Jak potoczą się jej dalsze losy. Czy życie będzie musiało się brutalnie skończyć? Niekoniecznie nagłe zwroty akcji w tego typu kinie to coś innowacyjnego i zadziwiającego. Czasem warto sięgnąć po takie środki po to by zaskoczyć widzów przed ekranami na całym świecie. Czy tak jest w film Now Is Good?

Dodaj nowy komentarz do artykułu Now Is Good
Nick: