Dodany: 2013-05-24 12:13:25

 

IntruzFilmy 3 d online często są adaptacją książki lub całkiem szalonego scenariusza. Przeważnie w filmy 3d online nie brakuje wciągających historii o tym jak wygląda świat nie zawsze realny.

 

Znaczna większość z filmy online hd może okazać się wciągająca już od pierwszego spojrzenia. Czasem coś inspirującego pojawia się w film online.

Często jest to zasługą elementu trzeciego czyli dodatku w postaci czyjejś inspiracji. Dosyć ciekawy pomysł jest zekranizowany w film Intruz . Tutaj bohaterowie mają do czynienia z niebywałą historią science fiction.

 

Mianowicie ludzie są kontrolowani przez dusze, które są całkowicie pozbawione emocji. Przez to wydają się w pełni racjonalne i sensowne. Ludzie jednak nie mają pełnej swobody działania ani pola do popisu. Niektóre osobniki czują się tym ograniczone. Mniejsze pole widzenia sprawia, że zaczynają się pojawiać coraz śmielsze myśli o buncie przeciwko takiemu stanowi rzeczy. Wszystko to przekłada się na ich samopoczucie i adaptację w obecnym środowisku. Warto obejrzeć film Intruz.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Intruz
Nick: