Dodany: 2013-05-24 12:43:34

 

Poszukiwana Sarah PenderFilmy 3 d to coś co może zaskoczyć w nudny wieczór filmowy. Czasem w filmy 3d za dużo jest monotonii. By zapewnić nas o tym, że w filmy online hd nie będzie nudy potrzebne jest przede wszystkim dobre wykonanie i pomysł.

 

Sprawdzić może się tylko ten pomysł, który jest oryginalny i inspirujący to on sprzeda się w film online. W film Poszukiwana Sarah Pender widzimy niebywałą historię jaka rozegrała się w Ameryce. Dziewczyna po trudnym dzieciństwie postanawia pójść na studia wraz z chłopakiem postanawia sprzedawać narkotyki. Musi dorobić na studia by jakoś żyć i przetrwać. To bardzo ważne, nagle jednego wieczoru wszystko zmienia się kiedy giną jej lokatorzy. Zostaje ona aresztowana i pojmana osadzają ją w areszcie i teraz dziewczyna musi stawić czoło oskarżeniom o zabicie swoich lokatorów.

 

Jak dowieść niewinności a może dziewczyna nie jest niewinna. Jaka jest prawda na to pytanie film Poszukiwana Sarah Pender nie odpowiada.. Pozostają domysły i poszukiwania odpowiedzi na pytania postawione tak fundamentalnie i zasadniczo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Poszukiwana Sarah Pender
Nick: