Dodany: 2013-05-24 13:09:09

 

Olimp w ogniuNagłe wypadki i zdarzenia to one często napędzają fabułę niejednego filmy side by side online. Siłą większości filmy 3 d online są właśnie przypadkowo zapoczątkowane fabuły. Przez to film online wydaje się bardziej autentyczny, ale czasami też śmieszny i niepoważny. Zdecydowana większość z tego ca ląduje w filmy 3d online to efekt kilku przypadkowych zdarzeń wrzuconych naraz w jeden scenariusz.

 

Tak jest właśnie w film Olimp w ogniu tutaj fabuła jest bardzo mocną wątła pod względem logicznym. Brak tu logiki w każdym momencie były agent już emeryt znajduje się przypadkowo w białym domu kiedy staje się on obiektem ataku terrorystycznego. Od teraz biały dom staje w płomieniach i to cały jest nimi dotknięty.

 

Emerytowany agent musi wyprowadzić prezydenta z budowli tak by nikomu nic się nie stało. To trudne zadanie do wypełnienia przyzna chyba każdy nie trzeba się znaleźć w takiej sytuacji by to wiedzieć. W film Olimp w ogniu wszystko dzieje się szybko i gwałtownie tak by widz nie miał szansy na zbyt duże myślenie i dojście do wniosku, że film ten nie ma większego sensu.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Olimp w ogniu
Nick: