Dodany: 2013-11-12 11:57:51

 

Pół na półWalka z rakiem to straszne wyzwanie, w którym nigdy nikt nie daje nam więcej szans niż 50 na 50. film Pół na pół online opowiada właśnie o takiej walce.

 

film Pół na pół online pokazuje, jak o siebie i swoje ego zaczyna walczyć chłopka, którego rak dopadł w bardzo młodym wieku, kiedy nie spodziewał się, że cokolwiek może mu się stać. Film pół na pół pokazuje jak zaczyna walkę z rakiem, jednak pierwszym etapem jest jego niewiara w cokolwiek, co jest związane z jego dalszym życiem. Szybko jednak okazuje się, że odejście jego dziewczyny było dla niego budujące, oczyszcza bowiem atmosferę i daje mu kopa do walki na przekór wszystkiemu. filmy online takie pokazują, że człowiek ma w sobie pokłady siły, którymi dowolnie, w zależności od chęci może obracać.

 

Film ten pokazuje jak te pokłady siły w naszym głównym bohaterze odkrywa młoda psycholog, która całą sobą chce pomóc naszemu głównemu bohaterowi w walce z jego chorobą i zapoznaniem się z nią. Film pokazuje jak lekarka z czasem zaczyna podkochiwać się w swoim pacjencie, a to uczucie zostaje w końcu odwzajemnione. filmy online takie pokazują, że właśnie prawdziwa miłość, namiętność jest tym, co leczy niemal każdego z nas ze wszystkiego, co nam dolega. Dlatego też to właśnie doceniamy najbardziej w życiu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pół na pół
Nick: